Lato - stawy
Nowy Rok 2016
Nordic - Działkowa
Dzień Pracownika Socjalnego
Wycieczka do Wrocławia
Na polanie
Nordic listopadowy
Rajd rowerowy
Podsumowanie projektu
Rajd do ZOO

Ozdoby wielkanocne

dwcho włącz . Opublikowano w Informacje z Klubów

     W naszym klubie Wesoła Paczka  w Paczkowie było już świątecznie. Kończyłyśmy już nasze ozdoby na święta i robiłyśmy dekoracje. Były więc baranki,  zajączki,  kurki i jajka z masy solnej, potem kwiatki z bibułki, koszyczki wykonane z papieru. Ozdoby umocowałyśmy na gałązkach wierzbowych i brzozowych. Prezentowały się pięknie. Jak to wszystko udekorowało nasz klub. Zobaczcie sami na załączonych zdjęciach.

Hanna Grabowska - KMD Wesoła Paczka

ozdoby03.2018 1 ozdoby03.2018 2 ozdoby03.2018 3 ozdoby03.2018 4 ozdoby03.2018 5 ozdoby03.2018 6

 

Logo Projektu

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej