Lato - stawy
Nowy Rok 2016
Dzień Pracownika Socjalnego
Wycieczka do Wrocławia
Na polanie
Nordic listopadowy
Rajd rowerowy
Podsumowanie projektu
Rajd do ZOO
Sfajki1

Warsztaty florystyczne

dwcho włącz . Opublikowano w Warsztaty

   Święta, święta coraz bliżej. W Klubach Młodych Duchem przygotowania do nich rozpoczęły się pełną parą. W środę, 26.11.2014 odbyły się warsztaty florystyczne prowadzone przez instruktorkę z Ośrodka Szkolno- Wychowawczego na Śródce, która przyjechała do nas wraz z młodzieżą. Uczestnicy stworzyli przepiękne ozdoby na stoły i drzwi. Uczestniczki stworzyły więc przepiękne stroiki i wieńce, do których użyły różnego rodzaju materiałów i ozdób świątecznych. Dzięki tym zajęciom panie nie tylko miały możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami i zdolnościami plastycznymi, ale przede wszystkim spędziły czas w miłym towarzystwie.

   Na kolejne zajęcia zapraszamy już 15.12.2014. Tym razem będziemy piekli pierniki, z których następnie powstaną piękne choinki. Informacje na temat warsztatów udzielą Państwu Marta Szomek i Małgorzata Pawlik z  Miejsko- Gminnego Ośrodka Wsparcia.

Marta Szomek MGOW

warsztaty-flor.1 warsztaty-flor.2

Logo Projektu

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej